Havit G158BT

Popis produktu

Parametre produktu

Výrobca
Platforma
univerzálna

Parametre produktu

Výrobca
Platforma
univerzálna

Popis produktu

Objavte novú dimenziu hrania s bezdrôtovým ovládačom Havit G158BT Pro. Toto všestranné zariadenie je navrhnuté tak, aby poskytovalo optimálny herný zážitok na rôznych platformách. So svojim elegantným bielym povrchom, ľahkou konštrukciou, batériou s dlhou výdržou a pokročilými funkciami je tento ovládač dokonalým spoločníkom pre každého hráča, ktorý hľadá pohodlie a všestrannosť.

Kompatibilita

Ovládač Havit G158BT Pro vyniká svojou všestrannou kompatibilitou. Bezproblémovo funguje s Androidom, iOS 13.0 a vyšším, Xbox, Nintendo Switch, PS4/PS3 a PC, takže hráči majú slobodu vybrať si svoju platformu. Táto univerzálnosť zaisťuje, že ovládač je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí používajú rôzne zariadenia.

Funkcia TURBO

Funkcia TURBO v ovládači Havit G158BT Pro je pohodlie pre hráčov. Môže byť použitý v spojení s rôznymi tlačidlami a môže byť tiež upravený pre rýchlosť odozvy tlačidiel, čo je rozhodujúce v rýchlych dynamických hrách. Možnosť vymazať nastavenie tejto funkcie navyše poskytuje flexibilitu a kontrolu nad herným štýlom.

Režim spánku

Inovatívnou funkciou je automatický prechod ovládača do režimu spánku po 10 minútach nečinnosti. Táto funkcia nielen šetrí energiu, ale taktiež predlžuje životnosť batérie, čo je dôležité pri dlhšom hraní.

Personalizované skúsenosti

Havit G158BT Pro ponúka možnosť prispôsobiť intenzitu vibrácií, čo umožňuje personalizovaný herný zážitok. To umožňuje hráčom ponoriť sa do akcie svojim vlastným jedinečným spôsobom, čo výrazne zvyšuje úroveň ponorenia.

Trvanlivosť a dizajn

Ovládač sa vyznačuje nielen elegantným bielym vzhľadom, ale aj pevnou konštrukciou. S rozmermi 160 x 110 x 68 mm a hmotnosťou 380 g zaisťuje pohodlné používanie aj pri dlhom hraní. 800mAh batéria navyše poskytuje 5 až 10 hodín prevádzky, čo je pre bezdrôtový ovládač vynikajúci výsledok.

Technické parametre:

  • Farba: Biela
  • Rozmery: 160 x 110 x 68 mm
  • Hmotnosť: 380 g
  • Kapacita batérie: 800 mAh
  • Prevádzková doba: 5-10h
  • Doba nabíjania: 3-3,5h
  • Nabíjacie rozhranie: Typ C

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.