Logitech F310 940-000135

Gamepad pre lepšie výkony vo vašich obľúbených hrách. Rozloženie tlačidiel inšpirované konzolami zaistí intuitívne ovládanie. Kompatibilný s Windows PC a vybranými televízormi...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 843 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,46 €92 % • 187 149 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 801 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,5 €93 % • 662 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 1 302 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €95 % • 497 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode3,7 €98 % • 1 962 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,3 €99 % • 1 443 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 12 084 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €93 % • 1 784 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €95 % • 2 376 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,4 €90 % • 3 596 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,4 €100 % • 210 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,8 €100 % • 698 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,2 €89 % • 1 752 recenziíĎalšie informácie

Majte hru pevne pod kontrolou s kvalitným herným ovládačom Logitech. Stane sa perfektnou náhradou za myš a klávesnicu v množstve herných žánrov, akými sú napr. pretekárske, športové, bojové a akčné hry. Gamepad F310 obsahuje 10 tlačidiel, ktoré sú programovateľné pomocou dodávaného softwaru. Vďaka rozloženiu inšpirovanému hernými konzolami sa nemusíte učiť nič nové. Ergonomické tvarovanie v kombinácii s gumovými úchopmi zaistí pohodlie aj pri dlhom hraní. Gamepad môžete spárovať so svojím počítačom Windows, ale kompatibilný je taktiež so Sony Android TV. Podpora dvoch štandardov pripojenia umožňuje používanie ovládača v rôznych hrách.

Zážitok ako s konzolou

Ovládajte svoje obľúbené hry úplne novým spôsobom a získajte náskok pred protivníkmi. Gamepad F310 ponúka podobné rozloženie ovládacích prvkov ako gamepady herných konzol, preto si naň veľmi rýchlo zvyknete. K dispozícii máte 10 programovateľných tlačidiel.

Platforma
PC
modré
Počet tlačidiel
Prenos signálu
káblové
Vibrácie

• , zakúpené v Alza.sk

• Funguje ako má. Som zvyknutý na Logitech gamepady a ani raz ma za vyše 10 rokov používania nesklamali. Sám som mal jeden 11 rokov a fungoval úžasne.
    • Cena je nízka a kvalita je veľmi dobrá.
    • Jednoducho najlepší gamepad v pomere ceny/kvalita v danej cenovke.
    • Samozrejme, že po niekoľkých rokoch sa môžu objaviť mechanické chyby, ale s mojím používaním som na žiadnu chybu za vyše 10 rokov nenarazil.
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

Prenos signálu
káblové
Vibrácie

Podpora vašich hier

Nezáleží na tom, či ste priaznivcami nových herných hitov alebo rokmi overených klasík. Podpora dvoch najbežnejších štandardov pripojenia XInput a DirectInput, medzi ktorými môžete voľne prepínať, zaistí kompatibilitu so širokou škálou herných titulov.

Komfortné hranie

Pre jasné zaznamenanie každého pohybu a dlhú životnosť bol gamepad vybavený ovládačom D-Pad so štyrmi individuálnymi spínačmi. V kombinácii s ergonomickým tvarom, nekĺzavými gumovými úchopmi a 1,8 m dlhým káblom vás nečakajú žiadne zbytočné komplikácie.

Komfortné hranie

Užitočný software

S dodávaným softwarom Logitech si poradíte aj s nepodporovanými hernými titulmi. Všetky ovládacie prvky sú plne programovateľné a môžu dokonca nahradiť príkazy klávesnice a myši. Stačí si v softwari vytvoriť alebo upraviť ten správny profil.

Užitočný software

Nielen k počítaču

Gamepad F310 podporuje Windows 10 aj vybrané prechádzajúce verzie operačného systému. Vďaka režimu Big Picture v službe Steam nebude problémom ani ovládanie na veľkej obrazovke. Okrem počítača môžete gamepad pripojiť taktiež k televízorom Sony Android a využívať ho ako pri hraní hier, tak aj na bežné ovládanie.

Logitech F310

Preneste štýl ovládania herných konzol na PC pomocou ovládača Logitech Gamepad F310. Široká podpora herných titulov na PC, nastaviteľné ovládacie prvky a štandardné rozloženie tlačidiel.

Logitech Gamepad F310 - Ovládanie počítačových hier podobne ako u konzol

• Vďaka širokej hernej podpore možno ovládač Logitech Gamepad F310 ľahko nainštalovať a používať vo vašich obľúbených hrách - či už v tých starších alebo v súčasných horúcich tituloch.
• Pomocou programu Profiler môžete (pre účely hier, ktoré gamepady nepodporujú) gamepad naprogramovať, aby vykonával akcie podobne ako klávesnica a myš *.
• Štandardné rozloženie ovládacích prvkov, na ktoré si nebudete musieť zvykať, s úplne rovnakými tlačidlami ako na ovládači konzoly Xbox 360.
• Vďaka tomu, že jeho základňu tvoria štyri spínače (namiesto jedného otočného bodu), je tento jedinečný pohyblivý smerový ovládač oveľa citlivejší na rýchle zmeny smeru.
• Kábel s dĺžkou 1,8 metra vám umožní sa pohodlne oprieť a hrať hry v príjemnej vzdialenosti od PC monitoru.

Technická špecifikácia
Nastavenia a funkcie gamepadu:
- Režim XInput:
Tlačidlá A, B, X, Y
Tlačidlá LB, RB
Ľavé a pravé analógové spúšte
Tlačidla Štart a Späť
Dva analógové minijoysticky s funkciou tlačidiel
Osemsmerný ovládač pohybu
Tlačidlo Domov
Športový režim
- Režim DirectInput:
10 programovateľných tlačidiel *
Programovateľné ľavé a pravé analógové spúšte *
Dva programovateľné analógové minijoysticky *
Osemsmerný programovateľný ovládač pohybu *
Športový režim

Obsah balenia
Gamepad
CD so softvérom
Užívateľská dokumentácia
Dvojročná záruka a plná podpora produktu od výrobcu

* Vyžaduje inštaláciu softvéru.

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Alza.sk

• Cena je nízka a kvalita je veľmi dobrá.
    • Jednoducho najlepší gamepad v pomere ceny/kvalita v danej cenovke.

• Ovladanie, citlivost kvalita

Tento "zazrak" je oproti XboX gamepadu nepouzitelny. Divne nepresne ovladanie skoda penazi. lutujem ze som ho kupoval. Radsej doplatit 30€ ale mat kvalitu. Som myslel ze Logitech, ale sklamal ma velmi.

• - Perfektne sedí v rukách, je ergonomický, perfektne a pohodlne sa s nim hrajú hry :)
    • - Super odozva
    • - Super pomer cena/kvalita
    • - Smelo by som si ho zakúpil znova :)
    • - Super funkčnosť, funguje asi v každej hre :)
    • - Je odolný :)
    • - Vynikajúci produkt
    • - SUPER cena
    • - NIČ
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• ok

ok5

• Design
    • Funguje v každej hre
    • Nie je zrovna moc odolný

Dobre sa drží v ruke aj všetko je super, len jedna vec mi trochu vadí. Možno si za ňu môžem aj ja sám, ale aj tak. Vždy keď som zavadil o kábel (čo sa mi stalo asi 3x) a ovládač mi spadol asi zo 75cm výšky, tak sa mi pokazili tlačítka, nedali sa stláčať, proste už neboli na svojom mieste, ale posunuté trochu dovnútra. Prvý krát mi prestalo fungovať tlačítko RT, keď sa mi to stalo druhý krát, tak prestalo fungovať RB a tretí krát na šťastie nič. Už si na to dávam pozor, lebo kvôli tomuto som si musel zvykať sprintovať vo FIFA 14 s LB namiesto RB.
    Tak radím aj vám, dávajte na neho pozor, nech vám nepadá a neodporúčam nervákom, ktorý by ho mohli otrieskať o stôl.

• , zakúpené v Alza.sk

• je to prvý gamepad, ktorý zatiaľ funguje vo všetkých hrách
    • zatiaľ nič

Výborný produkt za prijateľnú cenu.

• , zakúpené v Alza.sk

• super všetko funguje tak má

Dobrá cena produktu. Zo značkou Logitech mám len dobre skúsenosti

• Vysoká cena
    • nevibruje
    • Extrémne kazivý

Pozor na tento gpad. Mám ho druhý krát a znova tá istá chyba a to kábel je pri gamepade málo chránený. Ak mi znovu uznajú chybu tak určite doň už nejdem. Za tú cenu sú aj lepšie.

• , zakúpené v talkive

velmi dobry gamepad. odporucam