Microsoft Xbox 360 Wireless Controller NSF-00002

čierne
Vibrácie

• to som potreboval
  • , zakúpené v HernýSvet.sk

• Skvelo reaguje na všetko a aj napriek tomu že aj prvý ovládač máme už min.5 rokov ešte stále perfektne funguje. Druhý sme zakúpili kvôli tomu aby sa deti mohli hrať aj dvaja naraz.

• Nieje to original ovladac
    • Slaba a oneskorena reakcia joisticku

Pri tomto produkte by mal predavajuci upozornit na skutocnost, ze sa nejedna o originalne prislusenstvo. V takom pripade by som ho neobjednal a nemusel vratit (stalo ma to dve postovne). Napriek tomu nemozem obchudu nic ine vytknut, nakolko som od nich uz nakupoval a nebol s nicim problem. Peniaze mi v pohode vratili.

Platforma
Xbox 360
čierne
Vibrácie

Bezdrôtový ovládač pre Xbox 360 od spoločnosti Microsoft Vám pomôže dostať sa do hry ako nikdy predtým. Spoločne s až tromi priateľmi, môžete získať úplnú kontrolu nad zábavou a hrať kdekoľvek v miestnosti (dosah až 9 metrov). Prestaňte sa obmedzovať káblami a vychutnajte si hru naplno! Bezdrôtová technológia - 2,4 GHz-ová bezdrôtová technológia s dosahom až 9 metrov. Hra až 4 hráčov súčasne - možnosť používať až štyri ovládače súčasne s jednou konzolou. Vibrácie a ergonómia - nastaviteľná vibračná spätná väzba na dosiahnutie vyššej životnosti batérií. Doplnkové funkcie - pomocou tlačidla sprievodcu Xbox 360 si môžete udržať prehľad o svojich priateľoch, pristupovať k svojim hrám a médiám alebo zapínať a vypínať svoju konzolu Xbox 360.

• to som potreboval

• Nieje to original ovladac
    • Slaba a oneskorena reakcia joisticku

• , zakúpené v HernýSvet.sk

Som rád, že som ešte niečo také zohnal, vzhľadom na staršiu vec.

• , zakúpené v gamescenter.sk

• Zatial ide, ako má. Spokojnosť.

• Originál za prijateľnú cenu

Ako každá herná konzola.

• , zakúpené v MadGamer

• kvalita
  • , zakúpené v gamepro.sk

• Má čo som potrebovala
  • , zakúpené v gamepro.sk

• originálny produkt za dobrú cenu