Trust GXT-540 20712

Prenos signálu
káblové
Vibrácie

Herný ovládač
Káblový ovládač Gamepad pre počítač a konzolu PlayStation 3 s dizajnom umožňujúcim pevné držanie a pohodlné hranie - Kábel dĺžky 3 metre
- 13 tlačidiel, 2 páčky a smerový ovládač D-pad
- Spúšte a tlačidlá citlivé na tlak (iba pre PS3)
- Gumová povrchová úprava umožňujúca pevné uchopenie
- Indikátory ovládača a tlačidlo Home

• Drzanie ako na originale
    • Bol som skepticky, kedze neni origos na PS3 ale super
    • NIC len odporucam

Kupil som v DATARTE
    Som skepticky ak sa nejedna o original ovladac na PS3 ale toto ma presvedcilo.. Je super. Vibracie, drzanie, ovladanie material

• - dobre sa drzi v ruke
    • - prijatelna cena
    • - dlhy kabel
    • - kvalitne prevedenie
    • - zatial nic

Podareny gamepad, odporucam. Logitech F510 ma sklamal, tento naopak prijemne prekvapil.